Ātro kredītu salīdzināšana ar Comparo

Ātrie kredīti ir populāri visā Latvijā, tomēr ne visi ir iepazinušies ar iespēju tos salīdzināt. Ātro kredītu salīdzināšana ir ērts un ātrs veids, kā iespējams saprast, kurš no piedāvātajiem aizdevumu variantiem tev varētu būt pats izdevīgākais. Ar ātro kredītu salīdzināšanas palīdzību iespējams pāris minūšu laikā uzzināt, kurš no piedāvātajiem aizdevumiem ir pats piemērotākais tieši tev.

Kas ir ātrie kredīti?

Ātrais kredīts ir viens no aizdevuma veidiem, kas pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Visbiežāk cilvēki izvēlas aizņemties ātro kredītu dažādu īstermiņa problēmu risināšanai, piemēram, ja steidzami nepieciešama nauda, lai varētu nosegt izdevumus par medicīnas pakalpojumiem, tāpat, piemēram, ja dzīvoklī ir saplīsusi veļasmašīna – īstermiņa aizdevums var palīdzēt tikt galā ar šāda veida īstermiņa problēmām. Protams, nepieciešams tam visam pieiet ar gana lielu atbildību, un aizņemties tikai tādā gadījumā, ja zini, ka varēsi laicīgi veikt kredīta atmaksu.

Kas ir Comparo?

Comparo ir neatkarīgs aizdevumu salīdzinātājs, kas var tev palīdzēt salīdzināt visus iespējamos piedāvājumus, lai tu varētu atrast pašu piemērotāko variantu tieši sev. Visi ātrie kredīti internetā ir pieejami Comparo portālā, kur tos iespējams ērtā veidā salīdzināt. Comparo piedāvā ne tikai iespēju salīdzināt aizdevējus, bet arī saņemt visu nepieciešamo informāciju par visiem pieejamajiem aizdevumiem. Varēsi iegūt informāciju par to, kas ir patēriņa kredīti, ātrie kredīti, kredīts parādniekiem, tāpat varēsi saņemt informāciju arī par to, kā noformēt kredītu biznesa uzsākšanai.

Kā izmantot Comparo?

Comparo izmantošana ir ļoti vienkārša. Ienāc Comparo mājaslapā un izvēlies, kuru no kredītu veidiem vēlies salīdzināt. Piemēram, ja vēlies salīdzināt ātro kredītu piedāvājumu, tad dodies uz attiecīgo sadaļu. Tabulas veidā atradīsi informāciju par sekojošām lietām:

  • Kāda ir aizdevuma minimālā un maksimālā summa
  • Kāds ir aizdevuma atgriešanas termiņš
  • Procentu likme
  • Aizdevēja darba laiks
  • Reģistrācijas summa

Šīs ir dažas no lietām, ko iespējams atrast tabulā, kas attiecīgi ļaus pāris minūšu laikā salīdzināt visus iespējamos variantus. Katrs aizdevējs piedāvā savus noteikumus, tāpēc ir svarīgi salīdzināt visus iespējamos variantus, lai varētu atrast pašu piemērotāko variantu tieši sev.

Kas jāņem vērā, salīdzinot aizdevējus?

Salīdzinot aizdevējus noteikti ir vērts ņemt vērā arī to, ka ne vienmēr aizdevums tiks piešķirts, tāpēc ir svarīgi iepazīties ar aizdevēja noteikumiem, lai varētu saprast, vai konkrētais aizdevējs tev piešķirs aizdevumu vai tomēr nē. Lemjot par to, vai piešķirt tev aizdevumu vai tomēr nē, aizdevējs pievērsīs uzmanību:

  • Ikmēneša ienākumiem
  • Kredītvēsturei
  • Vecumam

Šie ir ļoti svarīgi punkti, ja vēlies noformēt aizdevumu. Aizdevējam ir tiesības pieprasīt tavu bankas izrakstu, lai saprastu, vai tavi ikmēneša ienākumi ir gana lieli, lai tu varētu laicīgi veikt kredīta atmaksu. Tāpat ļoti svarīgs punkts ir arī kredītvēsture. Tā parāda, vai personai nav kādas nenokārtotas kredītsaistības.

Piemēram, ja persona pirms pāris gadiem ir noformējusi aizdevumu, bet joprojām nav veikusi aizdevuma atgriešanu, tādā gadījumā lielākā daļa aizdevēju kredīta izniegšanu var atteikt. Protams, ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir pieejami pie pāris aizdevējiem, tomēr tādā gadījumā arī aizņēmšanās nosacījumi nebūs tik draudzīgi, kādi tie ir tiem, kuru kredītvēsture ir pozitīva.

Kā izmantot Comparo?

Ja vēlies salīdzināt aizdevēju piedāvājumus, dodies uz Comparo mājaslapu un veic aizdevumu salīdzināšanu. Ātrie kredīti ļauj tikt galā ar neplānotām finanšu problēmām, tomēr noteikti nepieciešams atcerēties, ka nepieciešams salīdzināt visus iespējamos aizdevējus, lai varētu atrast pašu izdevīgāko un piemērotāko variantu tieši savai situācijai, jo tikai tādā veidā tu varēsi ietaupīt naudu.