Saules Joga un skatīšanās saulē

Es esmu Viens ar sauli

Kad mēs dzirdam vārdu “joga”, mēs iedomāties jogini pagriežot savu ķermeni kliņģera vai veicot speciālus elpošanas vingrinājumus. Tas ir Hatha joga vai fizisku joga. “Joga” nozīmē savienību. Katra jogas veidu mērķis ir savienība ar Dievu, Saules klātbūtnes. Hatha joga mēģina sasniegt šo savienību caur ķermeni, karma joga izmantojot pakalpojumu, Krija jogas caur gaismu un krāsas. Gjāna joga mēģina vienot mūs Dievu caur pētījumu, pārdomu un intelektuālās darbības. Bhakti joga ir joga lūgšanās. Raja joga māca koncentrēšanos un paškontroli. Agni joga ir joga garīgās uguns un Shabda joga savieno mūs caur svētajām vārdiem vai mantras.
Surya joga vai saule joga ir visaugstākā jogas un ātrākais ceļš uz savienību. Omraam Mikhael Aivanhov rakstīja: “Surya joga ietver tos visus: pielūgsmi, gudrība, vara, kā arī tīrību, aktivitāti un centību, gaismas un svēto uguni Dievišķās mīlestības … Starp praksi Surya joga jums izveidot saikni starp sevi un varas kas regulē un dod dzīvību visam Universe: sauli “ar” saule “Omraam atsaucas uz garīgo sauli kuru fiziskā saule ir, bet pārdomām..

Saule joga joprojām praktizē kā ikdienas rituālu sauc Surya Namaskar ar hinduistiem un Jains lai gan tās nozīmi un pareiza procedūra ir zaudēts. To izmanto, lai būt ikdienas prakse daudzu cilvēku visā pasaulē, grieķi, ēģiptieši, Essenes, persieši, Aztecs, Mayans, Incans, tibetiešu un ķīniešu. Pagājušajā gadsimtā, trīs cilvēki atdzīvināja saules joga Rietumos. Pirmais bija Omraam Mikhael Aïvanhov kas atstāja milzīgu ķermeni zināšanas gandrīz piecdesmit gadu mācību laikā. Vairāk nekā septiņdesmit grāmatas ir publicētas no ar pietiekami materiāls 400 vairākām grāmatām viņa lekciju piezīmes. Viens no Omraam grāmatas, ka es ļoti ieteiktu ir no Tiphareth Splendour kurā ir viņa mācība par Surya jogu.

Otrs cilvēks bija maverick arheologs, Gene Savoy, kurš atklāja vairākas zaudējuši pilsētām Dienvidamerikā, lasīt ierakstus seno saules zinātni un atgūstam tās principus un metodes. Tomēr Savoy tur noslēpums šī informācija, ko viņš sauc par “Cosolargy” izņemot izvēlēties uzsāk savas skolas no mutes mutē. Viņš veica pāreju uz 2007. gada 17. septembrī, gadu vecumā 80. Par laimi, man bija iespēja intervēt viņu pirms diviem gadiem.

HRM

Trešā persona ir saule jogs Hira Ratan Manek (HRM), kas 1992. gadā sāka mācīt vienkāršu, drošu un patīkamu metodes saules jogas, piemēram, saule lūkojās * un saules uzlādēts ūdens. Viņš bija pavadījis gadus pētot un eksperimentējot, pirms viņš jutās pietiekami pārliecināti, lai piedāvātu šīs zināšanas pasaulei. Kopš tā laika viņš ir mācījis simtiem tūkstošu cilvēku apmeklē vairāk nekā 1500 lekcijas desmit valstīs visā pasaulē.

 

Pēc apmeklējot vienu no viņa lekcijām maijā 2005, mani iedvesmoja, lai palīdzētu CRV savā misijā. Esmu organizējis aptuveni 36 lekcijas viņam Arizonā un palīdzēja uzsākt daži Montana un Čikāgā. Es neuzskatu viņu mans guru. Kā viņš stāsta cilvēkiem savā lekcijā “Sun raudzījās ir izmaksu-free, guru-free prakse, kas atbrīvos cilvēci no garīgas un fiziskas slimības un garīgo nezināšana.”

HRM parasti nepatīk runāt publiski par modernu saules lūkojās metodes un garīgo dimensiju saules lūkojās, jo viņš vēlas, lai saglabātu mācību vienkāršs, lai cilvēki būs lielāka iespēja izmēģināt un turpināt praksi. Taču, ja viņš runā ar jums privāti vai risināt progresīvu grupu, viņš iepazīstinās garīgos aspektus un dalīties šādu vienkāršu metodi, lai aktivizētu augšējo čakras: masāža padomus jūsu īkšķiem ar jūsu forefingers pulksteņrādītāja virzienā uz labo roku, un pretēji pulksteņrādītāja virzienam uz kreiso roku. Priesteri Austrumu un Rietumu izmantot Mala krelles vai Rozāriju stimulēt spiediena punktus saviem īkšķiem, kas atbilst noteiktiem dziedzeri galvas un ir saistīti ar trim augšējiem čakrām. Jūs varat darīt to, kamēr saule gazing vai nekalta naga kājām.

Tomēr, sākot saules vērotājus ir svarīgi, ka jums sekot CRV ir protokols burta un nevis apvienot sauli lūkojās ar meditāciju, lūgšanas, mudras, cjigun un citām garīgām tehnikām. Mans draugs sāka saule lūkojās bet pavadīja visu šo laiku lūgšanā arī. Kā rezultātā, viņa nav bijušas nekādas priekšrocības un atmest praksi. Ja viņa būtu palikusi tādā uztveres režīmā un vienkārši skatījās uz sauli, viņai būtu pieredzējuši labumu. Vēlāk, kad esat dziedināti savu prātu un ķermeni, jūs varat uzņemties aktīvāku lomu, un lūdziet Dievu, dziedāt vai darīt dziļa elpošana vingrinājumi.

Sun lūkojās Tools

Sun lūkojās ir zema-tech. Tas neprasa daudz apmācību. Jums nav nepieciešams daudz aprīkojumu. Viss, kas jums ir “tukša” essentials: kailām kājām uz kailas zemes un meklē pie saules ar kailām acīm. Tomēr dažas ierīces var palīdzēt ar laika jūsu saule lūkojās sesiju un mērīšanas ultravioleto starojumu. Ja jums nav digitālo skatīties vai mobilo tālruni, ka jūs varat noteikt kā taimeri, jūs varat iegādāties atbilstoši nosauktā Sunbeam digitālo taimeri Walmart tikai par $ 5,99.

Safe saule lūkojās laiks parasti ir no saullēkta līdz vienu stundu pēc saullēkta vai no vienas stundas pirms saulrieta līdz saulrietam. Jūs varat atrast laikus saullēkta un saulrieta jūsu vietējā laikrakstā. Bet, ja jūs neesat pārliecināts, saule raudzījās vienmēr būtu jādara, ja UV indekss ir zem divi. UV mērīšanas ierīces var iegādāties no 3 $ līdz 30 $, atkarībā no tā, cik precīzi lasījumā vēlaties. Vislētākais un vismazāk precīza ir UV intensitāte metru karti. Tie ir pieejami 3,00 $ no mērījumu un tehnoloģiju sabiedrība.
Deluxe UV ierīce ir UV100 skatīties no Lacrosse Technology. Tā ir iebūvēts UV mērītāju, kas mēra līdz vienai desmitdaļai un signalizāciju, kas pīkst, kad saule pārsniedz 2 drošai sauli uzmanīgi skatīties un 5. drošas sauļošanās. Tas ir ūdens izturīgs, ir hronogrāfs, taimeris, ikdienas modinātāju, ir stundas piebalsot, apgaismojums,, iepriekš ieprogrammētas kalendāru un nāk ar vienu gadu garantija. Tas vairs netiek ražots, taču jūs joprojām varat atrast tīmeklī tik maza kā $ 23 no ambientweather.com.
Kā Sun Gāze

HRM s protokols ir skatiens uz sauli vienu reizi dienā, kad UV indekss ir tuvu nullei-tas ir vai nu pirmās stundas laikā pēc saullēkta vai pēdējās stundas pirms saulrieta. Daži saule lūkojās skolotāji saka, ka saullēkts ir labāks, jo tas ir vairāk dzīšanas un izskaidrojošs. Omraam apgalvoja, ka prāna ir visintensīvākā divdesmit minūtes, pirms divdesmit minūtes pēc saullēkta. Sunset arī ir laiks, kas tiek apsūdzēts ar enerģiju un veicina meditāciju. Tas ir saistīts ar leņķi saules stariem neaizskarot Zemes magnētiskā lauka saullēkta un saulrieta, uzlādes magnētisko lauku un ietekmē magnetīts jūsu čiekurveidīgs dziedzeriem.

Vai jūs zināt, ka jums ir magnetīts jūsu čiekurveidīgs dziedzeris? Tas ir kā putni spēj pārvietoties uz priekšu un atpakaļ, no ziemeļiem uz dienvidiem gar magnētiskā lauka migrācijas laikā. Rīta saules gaisma ir vairāk ultravioleto savukārt saulrieta stari ir vairāk infrasarkano. Abi ir izdevīga, tādēļ sadalot savu sauli gazing laiku starp saullēktu un saulrietu, iespējams, visvairāk balansēšana. Tas ir ieteicams, kad sākat iegūt tuvu 45 minūtes saules lūkojās. Darīt to visu vienā reizē var pieprasīt, ka jums iet garām drošā logā.

Stāvēt vai sēdēt uzcelt ar basām kājām uz smiltīm, netīrumiem, dubļiem, ietves vai betona, šādā dilstošā secībā vēlamību. Attiecībā stāvus vai sēdus uz zāli, pārliecinieties, tā jau ir kļuvusi par sauli, kas varētu rasties aptuveni 30 minūtes pēc saullēkta, un nekādu problēmu, ja jūs saule skatiens saulrieta. Auksts, slapjš zāle nav ieteicams, jo tas var iztukšot enerģiju. (Tomēr, staigājot basām kājām uz siltu, rasots, saules iekasē zāli agri no rīta ir cjigun tehnika, kas ir ļoti rosinošs. Man reiz eksperimentēja ar to. Pamanījis, ka man bija nokāpjam ar iekaisis kakls, es aizgāju uz dažām dienām par rasots zāli pēc saules raudzījās. iekaisis kakls aizgāja!)

HRM arī neiesaka stāv uz klints vai ūdenī, kamēr saule lūkojās. Tomēr Omraam bija viņa mācekļi saule skatiens katru rītu uz milzīga klints ar skatu uz okeānu. Un jogi Indijā veikt Surya Namaskar vienlaikus darot ablutions kādā tempļa baseinā vai svētu upi kā Gangas.

Izdzeriet glāzi ūdens pirms un pēc saules uzmanīgi skatīties, jo saule lūkojās var būt ļoti tīrīšanu un ūdens palīdz noņemt toksīnus. Arī ūdens ir iņ un tas palīdz līdzsvarot jaņ enerģiju no saules. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs vienmēr saule skatiens basām kājām uz kailas zemes. Domājiet par sauli, jo pozitīvā pola un zemi kā negatīvo polu. Mēs esam akumulators. Un, ja mēs gribam būt jāmaksā, mums vajag labus savienojumus.
Ja nēsājat brilles, tos novērstu. Bet tas ir labi atstāt kontaktus Skatiens uz sauli atvieglinātas veidā. nav celms. Tas ir labi mirgot acis. Ja acis asaru, nav berzēt tos. Sesijas sākas desmit sekundes garumiem. Pieaugs par desmit sekundēm dienā. Ja konstatējat, ka pārāk grūti sākumā, tad gaze tikai piecas sekundes, un palielināt ar pieci. Ja duļķains, saule gaze bet nepalielina laiku. Kad auksts, gaze telpās caur logu, kas nav UV aizsardzību par to. Pretējā gadījumā, saule skatiens caur atvērtu durvis vai logu. Ja jūs dzīvojat ielejā starp austrumiem un rietumiem kalnos un neredz sauli drošajā stundām, jūs varat vērot savas pārdomas par pulēta Obsidian akmens vai tīra ūdens, ja tā nav pārāk intensīva, nekad uz sālsūdenī.

Starp desmit sekundēm un piecpadsmit minūtes, saule gaze klusumā ar rokām karājas brīvi jūsu puses. Šajā laikā, jūsu var atrast, ka jums kļūt mazāk saspringta, tērēt mazāk laika uztraukties, ir laimīgāki, vairāk pašpārliecināts un līdzjūtību. Ir svarīgi tas laiks būt pasīva un atsaucīga un ļauj saule dziedināt savu prātu. Neiesaistās lūgšanu, mantru, vizualizācijas vai pārdomām. Vienkārši būt. Bērni līdz divpadsmit jāpārtrauc pieaugošo gazing laiku piecas minūtes un paliek piecas minūtes, līdz šā vecuma sasniegšanas. Tas ir tāpēc, ka viņu nervu sistēmas nav pietiekami izstrādāta, lai saņemtu daudz enerģijas no saules.

Starp piecpadsmit un trīsdesmit minūtes lūkojās un ķermeņa sāks attīrīt no slimībām un atkarības. Dažādu krāsu Pranas, aspekti dzīvības spēks, gatavojas saviem attiecīgajiem orgāniem, lai novērstu nepilnības. Ja jums ir tuvredzība, paliek piecpadsmit minūtes uzmanīgi skatīties laiku par mēnesi vai līdz redzat uzlabot savu redzi. Tad jūs varat palielināt savu laiku. Sun skatiens ar rokām izstieptām uz sauli, rokas izklāt un saskaras sauli. Kā jūs elpot dziļi, vizualizēt dzīšana gaismas starus, kas nāk no saules un ievadot savu kreiso plaukstu un dodas uz jomās jūsu ķermeņa, kas prasa dziedināšanu vai nostiprināšanu.

Ja jums nav nekādu problēmu, vizualizēt gaismu dodas uz savu sirdi. Garīgi apstiprina, ka gaisma ir dziedināšanas vai stiprināt jūs uz šūnu līmenī. Tad kā jūs izelpojiet, vizualizēt gaismu vēlreiz būtu saule caur labo roku. Izteikt mīlestību un pateicību par savu dziedināšanu. Izveidot nepārtrauktu enerģijas plūsmu. Ja rokas nogurst, samazināt tos ar elkoņiem pie sāniem un rokas joprojām saskaras out.

Lietojot šo poza saucās “uguns ziedošā” ar grieķiem, jo spožums vai būtība tādējādi novirzīti dega prom netīrumus saules pinumu, kas ir saistīts ar sauli un uguni. Ir aizraujoši zinātne mudras vai lietošana rokām un plaukstām, veidojot svētās ģeometriskiem rakstiem meditāciju un saules lūkojās laikā. Bet tas zinātne nav nepieciešama zināšanas sākas saules vērotājus. Vienkārši stāvēt uguns ziedēšanas stāvoklī.
Pēc trīsdesmit minūtēm jūs varat sākt justies brīvi no vēlmes, piemēram, pārtikas un materiālām lietām. Badošanās vai diētas kļuvis viegli, un jums nav get izsalcis, jo saule atbilst jūsu enerģijas vajadzībām. Arī jūs varat sākt, lai būtu lielākas iespējas mīlēt. Tātad, sākt ar enerģijas ķēdē, bet tā vietā, redzēt gaismu gatavojas problemātiskajām jomām jūsu ķermeņa, redzēt to radot miniatūru sauli savā sirdī un redzēt gaismu no jūsu sirds izstaro, lai problēmu jomām pasaulē. Garīgi apstiprina, ka gaisma ir celt dziedināšanas, uzturs, miers vai kāds ir nepieciešams šajās situācijās. Arī stāstīt affirmations, mantras un Fiats, kas savieno jūs ar dievišķo intelektu piemēram OM. Citas mantras Jūs varat teikt, var būt, “ES ESMU saule!” vai “Es esmu tas!” vai “Es esmu Saule Dieva!”

Ja jebkurā brīdī, jūsu sirdsmieram ir traucēts, dodieties atpakaļ uz sauli lūkojās klusumā ar rokām pie sāniem līdz jūsu miers ir atjaunota. Ja kādā brīdī jūsu veselība vai spēks ir nelabvēlīgi ietekmēta, dodieties atpakaļ uz vizualizēt gaismu un apstiprinot dziedināšanu un izturību jūsu organismā.

Pēc saules lūkojās, nospiediet jūsu plaukstām acis un skatiens uz attēla ēna no saules, līdz tas izgaist. Tas būtu jāņem tikai dažas minūtes. Ja jūs joprojām redzēt vietas, kas ilgst stundu vai dienu, pārliecinieties, ka Jums ir saule lūkojās drošajām stundu laikā. Ja Jums ir uzmanīgi vērot drošām stundu laikā, tas var būt, ka jūsu acis ir jutīgas un jums ir nepieciešams, lai apturētu ikdienas saules lūkojās līdz spot iet prom. Tad saule skatiens ar acīm atvērtām pusi savu laiku; pēc tam saules skatiens ar aizvērtām acīm uz atlikušo savu laiku. Kad jūs jūtaties komfortabli, atsākt normālu sauli gazing ar acīm atvērtām visu laiku.

Pirms vai pēc saules lūkojās vai kādā brīdī dienas laikā, staigāt basām piecpadsmit līdz 45 minūtes. Basām kājām staigājot pa saules uzsildītā smiltis ir vēl viens līdzeklis, kas absorbē saules enerģiju. Tā arī masāžas spiediena punktus uz pēdām un palīdz līdzsvarot jaņ enerģiju no saules ar iņ enerģiju no zemes. Kad jūs pavadīt basām kājām ir arī labs laiks, lai sauļoties. Vēl saule jogas prakse ir dzeramais saules uzlādēts ūdeni. Es ietaupīs ka par nākamo rakstu ar receptes saules tēju un saules chi dzērienu.

Pēc aptuveni 35 minūtēm, jums vajadzētu sākt, lai paziņojuma samazināšanos apetīte. Ja jums nav pārēsties no ieraduma, bet tikai ēst tik daudz, cik vēlaties, jūs varat sasniegt stāvokli inedia (nav ēšana) un iegūt visas savas enerģijas vajadzības tieši no saules, gaisa, ūdens un zemes. Tomēr inedia nav mērķis saules lūkojās. Mērķis ir kopējais veselību prātu, ķermeni un garu.

Ja jums liekas, ka jūs esat gatavs izmēģināt inedia, vispirms izmēģiniet to, ko es saucu par “minedia diētu.” Minedia nozīmē minimālo ēšanas. Tā sastāv no trim maziem ēdienreizes dienā, kas sastāv no viena tasi pārtiku, vēlams izejvielas. Šīs diētas noslēpums ir košļāt katru kumoss 300 reizes un elpot dziļi starp glāzītēs. Košļājamā ekstrakti Prana no pārtikas un dziļa elpošana nodrošina Prana no gaisa. Arī dzert saules uzlādēts ūdens un mērcēt sēklas un riekstus tajā, lai iegūtu maksimālo Prana no ūdens.

Kad jūs sasniedzat 44 minūtes saules lūkojās, samazināt saule raudzījās reizi vienu minūti dienā, kamēr jums ir uz leju līdz piecpadsmit minūtēm un / vai staigāt basām kājām 45 minūtes dienā uz kailas zemes, un apgalvo, ka prakse uz gadu. Pēc tam, jums ir pilnībā uzlādēts, un nepieciešams tikai pakļaut sevi saulē dažām minūtēm dienā, lai saglabātu savu atbildību. Tomēr, ja jūs baudīt sauli lūkojās vai nekalta naga kājām, jūs varat turpināt ar to tik ilgi, cik vēlaties.

Ja jūs izpildiet šos saule lūkojās metodes, jums būs lieliskus rezultātus kopumā veselību un labklājību. Ja tiek veikti īsceļus, piemēram, palielinot laiku pārāk ātri, ne staigājot basām kājām, nevis stāv uz kailas zemes, tad pabalsti tiek samazināti. Vairumam cilvēku saule lūkojās izmantojot šos norādījumus, ir drošs. Garīgās attieksme ir ļoti svarīga. Ja jūs baidās, ka saule kaitēs acis, tad jums nevajadzētu skatienu tieši pret sauli sākumā. Tā vietā, gaze pie spožums debesīs pirms saullēkta vai pēc saulrieta. Galu galā, jūsu bailes iet prom, un jums būs iespēja saules skatienu. Arī tad, ja jums ir kluss ticība, ka saule jums palīdzēs un izteikt pateicību sauli, rezultāti būs ātrāk.

Neesiet nepacietīgs. Nelietojiet tiecamies stumtu vai rezultāti tiks aizkavēta. Esi kā mazs bērns, un vienkārši baudīt skaistumu saulē bez cerības un prasības tikai ar mīlestību un pateicību. Kad jūs saņemat enerģiju un gudrību no saules, izmantot tos mīlēt pakalpojumu dzīvē.

* Visi nodrošināta materiāli www.heartscenter.org pamatā vienīgo viedokļiem radītāji šīs mājas lapas vai tiem, kas veicina to, un ir tikai informatīviem nolūkiem. Jebkura informācija, kas tajā iekļauti neņem vietu profesionālu padomu no sava veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ne arī tiek paredzēts kā ārsta padomu vai aizstāt vienu-on-one attiecības ar kvalificētu veselības aprūpes speciālists. Informācija ir apkopota ziņojumā esošo datu un / vai pētniecības un paredzēts kā dalītos ar zināšanām un informāciju no pētījumiem un pieredzi pārziņiem un ieguldītājiem. Šeit aprakstītās pieejas netiek piedāvātas kā ārstē, recepšu vai diagnozēm. Autori / webmasters neuzņemas atbildību par jūsu izmantot šo informāciju. Mēs iesakām jums izveidot savu veselības aprūpes lēmumus, pamatojoties uz savu pētījumu un partnerībā ar kvalificētu veselības aprūpes speciālistu. Pirms jebkuru sniegto informāciju par formu ārstēšanas jākonsultējas ar savu ārstu.

Add a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.