Kapēc joga ir laba?

Vēsturiski joga bija vairāk nekā tikai mācību metode; tas bija dzīves veids. Jūs veltījāt sevi dzīves stilam un kultūrai, kas pārsniedza meditācijas tehniku un iekļāva veselīgus ēšanas paradumus, peldēšanas paradumus, sociālo mijiedarbību un darbu. Tās filozofija sakņojas veselības un labklājības fiziskajā kultūrā, ko šodien joprojām uzsver jogas atkāpšanās laikā, un izskaidro, kāpēc vairāk nekā 15 miljoni cilvēku pasaulē šobrīd praktizē šo seno tradīciju.

Katrai jogas asanai (pozai) ir cits nosaukums un tajā ietilpst stāvošas pozas, sēžamie grodi, muguras pleceni, roku līdzsvars, inversijas un serdi. Piemēram, uz leju vērsts suns pati par sevi saka, ka nomierina smadzenes, aktivizē ķermeni, uzlabo gremošanu, pastiprina rokas un kājas un ir terapeitiska, lai paaugstinātu asinsspiedienu. Kaut arī šie ieguvumi ir kā norādīti ar lielāko daļu pozu, jogas prakse kopumā dod daudz vairāk priekšrocību nekā jūs domājat …

8 iemesli, kāpēc joga jums ir tik laba:

1.Pazemina stresu un uzlabo jūsu garastāvokli

Dažas joga metodes izmanto īpašas meditācijas metodes, kuras koncentrējas uz jūsu elpošanas prātu, lai nomierinātu pastāvīgo “prāta pļāpāšana”, atvieglotu stresu un ļautu jums justies atvieglotai. Praktizējot šīs elpošanas metodes uz jogas un meditācijas atkāpšanās, var paaugstināt arī skābekļa līmeni smadzenēs, atstājot jūs jūtos daudz laimīgāki un vairāk iekļaujas ikdienas dzīvē.

2. Paaugstina uzticību

Papildus paaugstinošām garīgajām vērtībām, meditācijas akts patiesībā var palielināt jūsu uzticību. Process darbojas, atlaidot spriedzi no prāta, lai jūs varētu justies pārliecināti par savu fizisko ķermeni. Bez jebkāda veida trauksmes, jūs varat izveidot iekšējo saikni ar sevi. Tādējādi tas atspoguļojas jūsu uztverē citiem un palīdzēs uzlabot jūsu attiecības, uzlabojot līdzjūtību un izpratni.

3. Samazina traumu risku

Vingrinājumi, piemēram, skriešana parasti ir virkne ātru, spēcīgu kustību, kas nozīmē, ka pūles ir maksimāli, un ir lielāks traumu risks un palielināts muskuļu spriedze. Bieži vien intensīvs vingrinājums ietver arī pretstatošo muskuļu grupu nelīdzsvarotību, bet joga koncentrējas uz šīs darbības līdzsvarošanu. Apvienojiet savu ķermeni un prātu joga un fitnesa svētkos, kas ļaus apvienot intensīvākus treniņus ar zemu ietekmi jogas.

4. Palīdz zaudēt svaru

Liekā svara pazīmes liecina par to, ka jūsu ikdienas dzīvē ir nelīdzsvarotība, un viens no svarīgākajiem svara pieauguma faktoriem ir pārmērīgs stress. Praktizējošā joga ļauj jums dziļi sajust jūsu ķermeņa un prāta relaksāciju, palīdzot jums izvairīties no stresa un dabiski zaudēt svaru.

5. Palielina elastību

Cilvēki bieži saka, ka tie nav pietiekami elastīgi, lai veiktu jogu. Patiešām, nav svarīgi, cik tievi jūsu muskuļi ir jogas asanas, droši izstiepjot muskuļus un palīdzot jums to tālāk praktizēt. Turklāt joga arī izplešas ar citiem mīkstajiem audiem organismā, piemēram, saitēm un cīpslām, palielinot locītavu kustības loku un ļaujot jums brīvi pārvietoties.

6. Uzlabo muskuļu tonusu un izturību

Daudzas jogas asanas būtiski ietekmē ķermeņa augšdaļas stiprību, piemēram, lejupvērstu un augšupēju suni, bet dēlis koncentrējas uz jūsu kodolu. Tāpat stāvoklis rada stiprināt augšstilba muskuļus un muguras lejasdaļas. Būtībā jebkura pozija stiprina ķermeņa zonu, ja to praktiski pielieto pareizi, nepakļaujot pārāk lielu stresu konkrētām muskuļu grupām.

7. Ieguvumi ir elpošanas un asinsspiediena pazemināšanās

Ja jūs pastāvīgi lietojat jogu, dzemdes elpošanas procesa rezultātā palielinās plaušu kapacitāte. Tam būs pozitīva ietekme uz intensīvāku sportu, kas jums varētu būt daļa, palielinot izturību un izturību. Turklāt meditācijas un nomierinošas jogas asanas palēnina sirdsdarbības ātrumu, kas savukārt pazemina asinsspiedienu un ir saistīts ar imūnsistēmas uzlabošanu un holesterīna līmeņa pazemināšanos.

8. Uzlabo jūsu stāju

Praktizējot jogu, jūs saglabājat veselīgāku svaru, kļūsti elastīgāki un uzlabojot muskuļu tonusu un izturību. Jūs atradīsiet, ka jūsu nostāja ievērojami uzlabosies tādēļ. Jūsu vēdera un muguras muskuļi tagad var pilnībā atbalstīt jūsu svaru, un jūs varēsiet sēdēt un stāvēt augsts, novēršot nervozus ievainojumus, sāpes un sāpes.

Jogas skaistums ir tas, ka to var praktizēt diezgan daudz jebkur citur, pats vai ar citiem jogas entuziastiem. Ja esat iedvesmojis doties jogā, nav labākas vietas, lai to izmēģinātu, nevis ar pārsteidzošu jogas svētku ar galamērķiem no Taizemes līdz Sentlūsijai. Šeit mēs dalāmies ar mūsu top 10 jogas atkāpēm, kur jūs varat baudīt greznu veselīgu brīvdienu, vienlaikus gūstot peļņu no ārkārtas veselības un fitnesa priekšrocībām, ko joga var piedāvāt.