7 svētie rituāli, lai padziļinātu jūsu saules apsveikumus

Vēlaties sulīgāku, saprātīgāku plūsmu? Shiva Rea jūs iepazīstina ar tradīcijās iemērcošiem papildinājumu rituāliem.
Nokļūstiet uz Sv. Sveicieniem ar Shiva Rea un atklājiet secības, mantras un mudras, kas sākotnēji pavadīja šo vienkāršo, bet jaudīgu seno praksi. Izmantojot YJ gadu garu mentoringa programmas Meistarklase, jūs varēsiet piekļūt šim sešu nedēļu tiešsaistes kursam un tiešraidē iesaistītam tīmekļsemināram, kā arī 8 papildu semināros, kuru vadīs pasaulē pazīstami skolotāji. Reģistrējies šodien!
Standarta saules apsveikumi, kā mūs tos pazīst mūsdienīgā praksē, ir nekas cits kā vienkāršs. Tomēr to ir iespējams novirzīt uz nākamā līmeņa svētlaimi. Šeit Shiva Rea piekopj 7 rituālus, tostarp dažus praktizēt jogos gandrīz 3500 gadus atpakaļ, kas pārveidos jūsu Surya Namaskar par jēgpilnu kustību meditācijas. Lai sāktu, vienkārši pagrieziet savu ķermeni un savu paklāju uz sauli, un tad …

1. Iestatiet savu drishti

“Visur, kur jūs nosūta savu apziņu, ir lielāka apgrozība un klātbūtne. Tātad, skatiens no jūsu acu aizmugures uz sauli jūsu sirdī. Izmēģiniet to: pievērsiet uzmanību jūsu acu mugurām un pēc tam izskatu iekšā savā sirdī; jūs varat sajust atbilstošu somatisko sajūtu. Kad paskatās sirds centrā, tas atvieglo mīlas, veltītākas un atvērtākas sajūtas. Jūs arī pārdalāt visus pārmērīgos pārdomu viļņus, kas radīti visu dienu. Jūsu prakses laikā nav jāuzrauga iekšējās vai ārējās domas – šī ir vieta, kur jūs varat izkraut. ”

2. Sāciet savu aicinājumu

“Nāc uz Hasta Mudra (rokas izvelk priekšā no jums ar abām palmām atvērtā), pirms rokām sakopojat sirdī. Jūs varat padarīt to par rituālu, pagriežot rokas uz leju pret zemi tā, it kā iztukšotu kausu, izlaižot detaļas par ikdienas dzīvi un viena elpa vai pieci. Viss jūs klausāties ar visu savu ķermeni un piedāvājot visu uzmanību, izpratni un sirdi. ”

3. Izsmalciniet savu bailes sajūtu

“Vitalā veselība ir saistīta ar garīgajām realitātēm, vispārējas aušanas pamodināšanu, kas nepieder nevienai reliģijai. Varbūt vairākas elpas, kā arī Hasta Mudras rokas ir, domā par sauli. Tas ir tas, kas man palīdz. Isn ‘ Tas ir neticami, ka es saņemu šo gaismas fotonu, kas aizņem apmēram 8 minūtes, lai nokļūtu no saules virsmas, vai tas nav pārsteidzošs, ka mums ir šis ugunsdzēšamais burts, ko mēs tikko sākam izmantot atjaunošanai? ”

4. Nosauciet savu praksi

“Senās tradīcijās, kas saistīja saules mantras ar veselību un dzīvotspēju, tikai dzirdi saules mantras bija noderīgas vecāka gadagājuma cilvēkiem vai ikvienam, kurš bija slims un nevarēja nonākt pie templis. Tātad, pirms Namaskaras, jūs varat veltīt savu praksi ikvienam, kam ir kāda veida veselības problēma, vai arī uz savu veselību. Ja jūs maināt [asana savā praksē], tas palīdz jums saglabāt cieņu. ”

5. Pievienojiet pranayama un mantras, kad sākat pārvietoties

“Krišnamahārjas Surya Namaskar mācības ietver elpas aizturēšanu un mantru. Iedvesmoties kustībā un pauzes, pievienojot Kumbhaka [elpas aizture] un sajūtot vitalā enerģija no saules. Tad izraisa savu nākamo kustību, kā jūs sakāt savu mantru. Piespiediet Kumbhaka pēc izelpas un atkal sāciet procesu. Par mantru jūs varat dziedāt skaļi vai pat domāt Om vai Om suryaya namaha. ”

6. Pārslēgties uz bhavu

“Ideja ir pilnveidot Bhavas stāvokli, šo sajūtu pilnīgā sirdī. Saule dod mums asinsriti, augšanu un evolūciju. Iededzamies saules īpašības, tādas kā spožuma sajūtas, vitalitāti, pazemīgo pārliecību, spožumu, redze, skaidrība, pilnvaras un bezbailība.Vai tā var būt emocija, piemēram, līdzjūtība vai maigums, kas šajā brīdī ir stiprinājies jums. Jūs izlemjat.Kad cilvēki saskaras ar stresu, ja viņi koncentrējas uz pateicību, jūs varat redzēt viņu prāta vilnis un sirdsdarbības ritms ātri nokļūst sinkopētā stāvoklī. Tas ir viss no bhavas puses, kas cirkulē jūsu dvēseles dziedināšanu iekšpusē, ko jūs varat darīt, pārvietojoties. ”

7. Ielieciet gaismu

“Burtiski iemieso sauli, kad jūs paplašināt savu rokām šajā plašajā apli virs jūsu galvas, un tad, kad jūs plūst uz leju. Mūsu sirds rada elektromagnētisko lauku, kas ieskauj ķermeni, un bieži tiek sajutēts burtiski kā iekšējais siltums, un tāpēc arī pasaule tradīcijas pārsvarā uzskata sirdi kā pusdienu kvalitāti. “