Dāvanas veselībai un modram garam

Veselīga dzīvesveida entuziastiem ir svarīga viņu veselība un pašsajūta. Meklējot dāvanu jubilāram, svarīgi atrast ko tādu, kas iepriecinās un būs piemērots arī viņa dzīvesveidam. Šajā rakstā gūsti iedvesmu no noderīgām, oriģinālām un skaistām dāvanu idejā, kas uzlabos dāvanas saņēmēja veselību un garu.

Noderīgas dāvanas aktīvam un veselīgam dzīvesveidam

Meklējot dāvanas kādam, kas rūpējas par savu veselību un piekopj, piemēram, jogu, jāņem vērā šīs intereses. Laba dāvana ir tāda, kas būs noderīga ikdienā un vienlaikus uzlabos veselību. Zemāk dažas labas dāvanu idejas draugiem un tuviniekiem svētkos.

Daudzreiz lietojama ūdens pudele 

Pietiekama ūdens apjoma uzņemšanai ir liela nozīme gan fiziskajā, gan garīgajā veselībā. Laba dāvanas ideja jebkuram sportistam vai jogas praktizētājam ir kvalitatīva un skaista ūdens pudele. Tā ir īpaši lieliska dāvana vīrietim, jo viņiem ir jāpievērš vēl lielāka uzmanība ikdienā uzņemtajam ūdens daudzumam. Ilgtspējīga ūdens pudele atgādinās regulāri padzerties – gan ikdienā, gan pārgājienos, gan arī sportisku aktivitāšu laikā.

Svaigas gaļas piegāde uz mājām

Oriģināla dāvana, kas noderēs veselīgā dzīvesveida piekritējiem varētu būt Gaļas Piegāde Jums. Tas ir pašmāju uzņēmums, kas līdz pat namdurvīm piegādā dažādus gaļas produktus – gan svaigu gaļu, gan arī desas un cīsiņus, žāvējumus un īpaši iecienīa ir arī viņu šašlika marināde. Vasaras sezonā šašlika cepšana ir lielisks veids, kā gardi paēst un labi pavadīt laiku. 

Dāvanu karte galaspiegadejums.lv ļaus dāvanas saņēmējam izvēlēties, kādu gaļu pasūtīt un kurā datumā. Tiem, kam patīk eksperimentēt virtuvē un atklāt jaunas garšas, šāda dāvana noteikti patiks.

Garda un veselīga maltīte restorānā

Ja vēlies dāvanas saņēmēju palutināt ar atpūtu un gardu maltīti, tad laba izvēle ir restorāna apmeklējums. Izvēloties kādu restorānu, kur pasniedz veselīgas maltītes izvēles, iepriecināsi jubilāru svētkos. Ņemot vērā viņa vēlmes un intereses, izdosies atrast jauk uun gaumīgu vietiņu.  Dāvanu karte restorānā ir universāls apsveikums, kas noderēs gan mīļotajam cilvēkam, gan pārim, gan draugiem un kolēģiem. Veselīga ēdiena pamatā slēpjas arī laba pašsajūta un spēks.

Sporta pulkstenis aktivitāšu uzraudzīšanai

Vislabākais gadžets aktīvā dzīvesveidam piekritējiem ir sporta pulkstenis. Mūsdienās tajos iebūvētas dažādas funkcijas, kas palīdz sekot līdzi savam sirds ritmam, piepūlei, progresam un treniņiem kopumā. Piemēram, Gramin pulkstenis ir ne vien labs treniņu sabiedrotais, bet arī izskatās kā elegants un skaists aksesuārs. 

Bezvadu austiņas netraucētam treniņam

Brīžos, kad ārējās skaņastarucē koncentrēties un pilnībā atbrīvoties, noderēs bezvadu austiņas. Tās motivē izdarīt vairāk un justies labāk. Netraucēta mūzikas, radio vai podkāstu klausīšanās spēj ievērojami uzlabot produktivitāti un līdz ar to arī pašsajūtu. Bluetooth austiņas ir lieliska dāvana, kādam, kam patīk klausīties mūziku kustībā.

GoPro kamera filmēšanai kustībā

GoPro kameras ir populāras, jo tās lieliski fiksē video un attēlus kustības laikā. Tās ir labi piemērotas dažādām sportiskām aktivitātēm, spēlēm, dejošanai un jebkuram citam sporta veidam, ko ir vēlme iemūžināt. GoPro kamera spēj palīdzēt uzlabot kustību un horeogrāfiju, paskatoties uz savu izpildījumu no malas. Šī ir ekskluzīva, tomēr ļoti noderīga un iepriecinoša dāvana.

Oriģinālas dāvanas jaunām sajūtām

Saglabājot možu garu un labu veselību, reizēm jāmēģina izkļūt no ierastās rutīnas. Jaunas sajūtas un piedzīvojumi ir tieši tas, kas ļauj smadzenēm un ķermenim atpūsties un iegūt laimes hormonus. Oriģinālas dāvanas ir tādas, kas pārsteigs un ļaus izmēģināt ko patīkami satraucošu. 

Lidojums ar deltaplānu

Dāvana, kas tās saņēmējam ļaus paskatīties uz galvaspilsētu no vairāku simtu metru augstuma, ir lidojums ar deltaplānu. Tās ir 10 minūtes, kuru laikā sajusties kā putnam un baudīt brīvību. Pieredzējuša instruktora pavadībā lidojums ļaus izbaudīt vēl neredzētus skatus un iegūt fantastiskas emocijas. Visu lidojuma pieredzi iespējams arī iemūžinā video failā, paņemot līdzi savu atmiņas karti.

Iesakām vispirms izlasīt Lidojums ar deltaplānu atsauksmes.

Lidojums ar gaisa balonu

Viena lieliska iedvesmas dāvana, kas sagādās neaizmirstamas un elpu aizraujošas sajūtas ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir stundu ilgs lidojums, kura laikā iespējams lūkoties lejā uz skaisto Latvijas dabu – mežu un pļavām, upēm un ezeriem. Tā ir ekskluzīva dāvana, kas piemērota īpašos svētkos. Šāda pieredze ļaus atbrīvoties un no sirds iedvesmoties jauniem mērķiem.

Iesakām vispirms izlasīt Atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Skaistumlietas un dāvanas pašapziņai

Justies labi no iekšpuses nozīmē justies labi arī no ārpuses. Patīkami ir reizēm sapucēties – tāpat vien. Tas uzlabo garastāvokli, ļauj sajusties par sevi pārliecinātam un drošam. Tapēc arī kāda skaistumlieta vai SPA atpūta dāvanā var būt ļoti iedvesmojoša un veselīga.

Relaksējoša SPA atpūta

Labai veselībai nepieciešama pilnvērtīga atpūta – gan no atpūtas, gan arī no sportošanas un no ceļošanas. Turklāt nav jāgaida spēku izsīkums, lai atļautos izbaudīt lielisku SPA atpūtu. Tā ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt kādam citam svētkos, jo šis izrāda rūpes un mīlestību. SPA atpūta Latvijā ir ļoti populāra un plaši attīstīta, jo pa SPA Centram ir gandrīz katrā lielākajā pilsētā. Arī pašā Rīgas centrā ir jaukas atpūtas iespējas tiem, kam nav laika atbrīvot visu nedēļas nogali – SPA centri Rīgā.

Dažas labas un kvalitatīvas vietas, ko iesakām, ir – Jūrmala SPA, Usmas SPA, Citrus SPA un Baltvilla SPA.

Mirdzoši Swarovski auskari

Rotaslietās slēpjas spēks – ne vien izskatīties labi, bet arī justies labi. Swarovski auskari ir lieliska dāvana sievietei svētkos. Tie ir mirdzoši un piemēroti jebkurai gaume – gan svētkiem, gan ikdienai. Katrai sievietei gribās sapucēties un reizēm to izdarīt tēpat vien – bez īsta iemesla. Vienīgi tāpēc, lai sajustos labi. Vairāk par Swarovski vēsturi uzzini rakstā Swarovski ražotne.

Rokassprādze ar gravējumu

Lai ļautu sievietei sajusties vēl īpašākai, izvēlies personalizētu rotaslietu. Rokassprādze ar gravējumu ir fantastiska dāvana svētkos gan mīļotajai sievietei, gan arī draudzenei vai mammai. Izvēloties dāvanas saņēmējai piemērotu kristālu veidu un krāsu, izdosies lieliska dāvana. Ir pieejami arī Akmeņu apraksti, kas ļaus dāvanai būt vel īpašākai. Katram dabīgajam Swarovski akmenim piemīt sava enerģija – laime, harmonija, izturība, spēks utt. 

Visas šīs ir lieliskas Ziemassvētku dāvanas, dzimšanas dienas dāvanas un Valentīndienas dāvanas. Lai izdodas atrast lieliskas idejas dāvanām un iepriecināt mīļos!